31. Mladý sokolník
Autor: Georges Marie Valentin Bareau
(1866 Paimbouf, Francie - 1931 Nantes, Francie)
patinovaný bronz, značeno a signováno na plintě
Materiál: Bronz
Výška: 65 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč