Postava

Autor: Václav Menšík
(? - ?)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1963
Šířka: 22 cm, výška: 28 cm, rámování: 52 x 45 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 05.10.2020 20:45 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat