194. Jižní čechy

Autor: Bohdan Kopecký
(1928 Litomyšl - 2010 Litomyšl (Svitavy))

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1986
Šířka: 13,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 25 x 27 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 05.10.2020 21:39 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč


Pro účast v aukci se stačí přihlásit

Přihlásit se nebo Registrovat