93. Břízy
Autor: Havel Höschl
(1819 Klatovy - ?)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1965
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 82 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč