12. Cesta

Autor: Josef Peca
(1923 Klášter - 1982 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 55,5 cm, výška: 79 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 11.12.2018 18:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč