149. Portrét ženy

Autor: Josef Peca
(1923 Klášter - 1982 Praha)

volný list, datováno a signováno vpravo dole
Technika: kresba, datace: 1972
Šířka: 59,5 cm, výška: 84 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 21:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč