149. Portrét ženy
Autor: Josef Peca
(1923 Klášter - 1982 Praha)
volný list, datováno a signováno vpravo dole
Technika: kresba, datace: 1972
Šířka: 59,5 cm, výška: 84 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč