3. Akt ženy

Autor: Josef Peca
(1923 Klášter - 1982 Praha)

velký formát, signováno vlevo dole, datováno 66, restaurátorská zpráva přiložena
Technika: olej na plátně, datace: 1966
Šířka: 80,5 cm, výška: 136 cm, rámování: bez rámu
Stav: restaurováno

Konec dražby: 07.12.2017 18:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 39 000 Kč