206. Stavení
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1985
Šířka: 43 cm, výška: 18,5 cm
Konec dražby: 05.05.2020 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč