206. Váza ve tvaru ženy
Černá pálená neglazovaná váza se stylizovaným tvarem ženy. Značeno zespodu číslem 116 a II / 2
Výška: 40 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč