165. 2ks kreseb I.
Autor: Oldřich Šimáček
(1919 Praha - 2012)
signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: perokresba, datace: 2011
Šířka: 42 cm, výška: 29,5 cm
Konec dražby: 07.06.2021 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč