24. Výjezd kentaurů
Autor: Oldřich Šimáček
(1919 Praha - 2012)
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59,5 cm, výška: 49 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč