34. Zkrocení divokého býka
Autor: Oldřich Šimáček
(1919 Praha - 2012)
olištováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce
Šířka: 53,5 cm, výška: 100 cm, rámování: 102 x 55,5 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč