59. Minotaurus
Autor: Oldřich Šimáček
(1919 Praha - 2012)
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce
Šířka: 36 cm, výška: 60 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč