60. Bohyně
Autor: Oldřich Šimáček
(1919 Praha - 2012)
signováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 53,5 cm, výška: 83 cm, rámování: 85 x 55,5 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč