29. Portrét dámy z profilu

Autor: Kamil Stuchlík
(1863 Děčín (Děčín) - 1940 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rám poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 47 cm, výška: 57 cm, rámování: 63 x 52,5
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 15.06.2021 19:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč