Žena s kohoutem

Autor: Květoslav Bubeník
(1922 Kostelec na Hané - 1993 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/50, nerámováno
Technika: linoryt, datace: 1984
Šířka: 20,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 07.06.2021 19:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč