207. Chalupa ve vesnici Raustein - Larsen

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1924
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 49x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč