64. Krajina II.
Autor: Miloslav Cicvárek
(1927 Písek)
signováno vlevo dole, volný list
Technika: kombinovaná technika na kartonu, materiál: karton
Šířka: 33,5 cm, výška: 73 cm, rámování: bez rámu
Konec dražby: 12.06.2018 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč