76. Na laně

Autor: Miloslav Cicvárek
(1927 Písek)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1963
Šířka: 50 cm, výška: 163 cm, rámování: 164 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.06.2019 20:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč