77. Na laně
Autor: Miloslav Cicvárek
(1927 Písek)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1963
Šířka: 50 cm, výška: 163 cm, rámování: 164 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.06.2019 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč