144. Pohled do údolí
Autor: Vratislav Vosátka
(1876 Praha - 1948 Praha)
Technika: olej na dřevě
Šířka: 29 cm, výška: 25 cm, rámování: 45 x 49 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč