169. Vesnice
Autor: Jindřich Lenhart
(1878 Nymburk - 1955 Svatý Kopeček, Olomouc)
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: 36 x 44 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč