162. Jaro na Skaličkách
Autor: Josef Minařík
(1939 Ronov nad Doubravou (Chrudim))
signováno vpravo dole, paspartováno a rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 56 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 71 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč