114. Sportovní jízda
Autor: Ludvík Vacátko
(1873 Simmering, Rakousko - 1956 Kunvald, Československo)
signováno vpravo dole, 1944, rozměr výřezu 60x78 cm, zaskleno, pasparta, rámováno 78x94 cm
Technika: litografie na kartonu, datace: 1944
Šířka: 78 cm, výška: 60 cm, rámování: 78 x 94 cm
Konec dražby: 06.12.2017 19:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč