Roučeň? - Pražské střechy

Signováno vpravo dole, autorský tisk, volný grafický list
Technika: litografie
Šířka: 30 cm, výška: 35 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč