208. Roučeň? - Pražské střechy
Signováno vpravo dole, autorský tisk, volný grafický list
Technika: litografie
Šířka: 30 cm, výška: 35 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč