208. Vladimír Zlámal - Hříbky
signováno a datováno vpravo dole, malba mírně odřená, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1933
Šířka: 37,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 34,5 x 46
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč