291. Florencie
Autor: Albert Krüger
(1885 - 1965)
Signováno datováno vpravo dole, orámováno
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevo, datace: 1922
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: 36 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 22:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč