40. Krajina pokrytá sněhem
Autor: Albert Krüger
(1885 - 1965)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 66 cm, výška: 54 cm, rámování: 73 x 85 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč