99. Krojovačky s kvítím

Autor: Karel Dohnálek
(1879 Skuhrov nad Bělou - 1945 Brno)

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: plátno
Šířka: 100 cm, výška: 74 cm, rámování: 99,ř x 125,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč