111. Rozbouřený rybářský přístav - XL Formát
Autor: William Fleming Vallance
(1827 - 1904)
Signováno vlevo dole, na reversu razítko 1941, orámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno
Šířka: 122 cm, výška: 73 cm, rámování: 90 x 129 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč