Pila v horách - XL Formát

Autor: Alexandre Louis Marie Théodore Richard
(1782 - 1859)

signováno a datováno dole uprostřed, zažloutlý lak, orámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 1851
Šířka: 99 cm, výška: 80 cm, rámování: 93 x 112 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 22:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč