277. U řeky

Autor: Václav Radimský
(1867 Pašinka - 1946 Pašinka)

signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 16 cm, výška: 11 cm, rámování: 34 x 34 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč