47. Jízda na koních
Autor: Willi Nowak
(1886 Mníšek pod Brdy - 1977 Praha)
signováno vpravo dole, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 33,5 cm, výška: 26,5 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč