158. Modré jabloně
Autor: Boris Nosek
(1962 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, na reversu výstavní razítko, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1989
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 47,5 x 56 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč