104. Pohled na Prahu

Autor: Jan Slavíček
(1900 Praha - 1970 Praha)

signováno vpravodole tužkou, vlevo dole v tisku, slepotiskové razítko vlevo dole, volný list
Technika: litografie

Konec dražby: 04.11.2020 20:51 SEČ

Zbývá: 11d 16h 8m 55s

Vyvolávací cena: 800 Kč