1. Stavení v průhledu - L Formát

Autor: Karel Říhovský
(1926 Zbrašov, Teplice nad Bečvou (Přerov) - 2016)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: tempera, datace: 1975
Šířka: 88 cm, výška: 63 cm, rámování: 77 x 103 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč