114. Červené růže

Autor: Karel Říhovský
(1926 Zbrašov, Teplice nad Bečvou (Přerov) - 2016)

signováno a datováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1964
Šířka: 21 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 67,5 x 47
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.01.2023 21:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč