166. Ptactvo
Autor: Karel Říhovský
(1926 Zbrašov, Teplice nad Bečvou (Přerov) - 2016)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1998
Šířka: 59 cm, výška: 83,5 cm, rámování: 96 x 71 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč