244. Ptactvo

Autor: Karel Říhovský
(1926 Zbrašov, Teplice nad Bečvou (Přerov) - 2016)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1998
Šířka: 59 cm, výška: 83,5 cm, rámování: 96 x 71 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:01 SEČ

Zbývá: 11d 16h 18m 20s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč