31. Brouček a včela
Autor: Karel Říhovský
(1926 Zbrašov, Teplice nad Bečvou (Přerov) - 2016)
Signováno a datováno vlevo dole tužkou, originální ilustrace ke knize Broučci Jana Karafiáta, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: kvaš
Šířka: 28,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 60 x 46 cm
Konec dražby: 20.07.2021 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč