Hrabyně - Velký Formát

Autor: Karel Říhovský
(1926 Zbrašov, Teplice nad Bečvou (Přerov) - 2016)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: tempera, datace: 1974
Šířka: 110 cm, výška: 85 cm, rámování: 95 x 121 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč