65. Broučci ve světnici
Autor: Karel Říhovský
(1926 Zbrašov, Teplice nad Bečvou (Přerov) - 2016)
Signováno a datováno vlevo dole tužkou, originální ilustrace ke knize Broučci Jana Karafiáta, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: kvaš, datace: 1993
Šířka: 29 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 19.07.2021 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč