Broučci titulní strana

Autor: Karel Říhovský
(1926 Zbrašov, Teplice nad Bečvou (Přerov) - 2016)

Signováno a datováno vlevo dole tužkou, Titulní strana, originální ilustrace ke knize Broučci Jana Karafiáta, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: kvaš, datace: 1993
Šířka: 28,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 56 x 46 cm

Konec dražby: 19.07.2021 21:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč