209. Párové akvarely s pražskými motivy
signováno
Technika: akvarel
Šířka: 21 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 37,5 x 27 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč