151. Lovecký pes
Autor: František Plecháč Prosecký
(1903 Česká Proseč, Úbyslavice (Jičín), Česká republika - 1986 Žďár, Levínská Olešnice (Semily), Česká republika)
Signováno vlevo dole, orámováno
Technika: olej na malířské desce, materiál: karton
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 54 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč