89. Slunečnice
Autor: Petr Zubalík
(1943 Zlín)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu, datace: 1974
Šířka: 50 cm, výška: 71 cm, rámování: 90 x 69 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč