Portrét dívky se džbánem

Autor: František Parolek
(1882 Staré Hutě (Uherské Hradiště) - 1926 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 51 cm, rámování: 65 x 56 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč