21. Výhled na moře
Autor: Vlastislav Boháč
(1921 Malšice (Tábor) - 2014 Malšice (Tábor))
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 42 cm, výška: 27 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč