Výhled na moře

Autor: Vlastislav Boháč
(1921 Malšice (Tábor) - 2014 Malšice (Tábor))

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 42 cm, výška: 27 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč