126. K vyhlídce
Autor: Vojtěch Zeilman
(1896 Mnichovo Hradiště (Mladá Boleslav) - ?)
signováno a datováno vlevo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1941
Šířka: 33 cm, výška: 44 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč