126. K vyhlídce

Autor: Vojtěch Zeilman
(1896 Mnichovo Hradiště (Mladá Boleslav) - ?)

signováno a datováno vlevo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1941
Šířka: 33 cm, výška: 44 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč